Haber

Yeşim Salkım’dan bomba itiraf: Sekiz yıldır aseksüelim

Sosyal medyada polemikleriyle adından söz ettirirken, katıldığı YouTube programında da özel hayatıyla ilgili bilinmeyen açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Sibel Arna’nın ‘Ne Olursan Ol Rahatla’ programının bu haftaki konuğu ünlü oyuncu ve müzisyen Yeşim Salkım oldu.

“Sekiz yıldır aseksüelim”

Ünlü müzisyen Yeşim Salkım, 8 yıldır aseksüel olduğunu belirterek, aşık olamayacağını anlattı.

“Bu kompozisyonu yaptırana kadar neler yaşadım?”

İşte ünlü ismin açıklamalarından öne çıkanlar:

28 yıldır ‘Crazy Blue’yu söylüyorum. İnanın 28 yıldır Atatürk’ü düşünmeden bir şey söylemediğim bir gün olmadı. Seda Akay bunu bir keresinde söylemişti. Atamıza sözler yazdığını belirtiyor. Beste Ozan Çolakoğlu ve bana aittir. O kompozisyonu yaptırana kadar neler yaşadım? Sonra aynı mahallede yaşıyoruz. Müziğin yalnızca koro kompozisyonu vardı.

“Sekiz yıldır aşık olamadım”

Sekiz yıldır aşık olamadım. Bir kere inancımı kaybettim. İnancın kırılması sekiz yıl önce adanın babasından ayrılmasıyla başladı. Çünkü birlikte yaşayabileceğimizi düşündüm. Herkes onun çok iyi bir adam olduğunu söylüyor, neden ayrıldınız? Ama eş olmak bir şeydir. Ne olursa olsun imzanın atıldığı yerde kadın da erkek de rahat edemiyor. Ne olursa olsun rahat olabileceğin tek yer özgür olduğun yerdir. Şunu da çok açık söyleyeyim: Evlilik aşkı öldürür.

“Şu Biscolata çocuklarına bakıyorum”

Çevremizde aşık olma ihtimali olan erkekler evli o yüzden onları tercih etmiyoruz. Sekiz yılda yalnızca bir tanesinden etkilendim. Pandemi dönemiydi. Uzun zaman önce yurt dışında yaşayan tanıdığım bir Türk’tü. Dört ay boyunca yazıştık ama olmadı. Bir erkeğin korkak olması zordur. Beyler, siz korkaksınız. Hiçbir duygum yok, duygularım olsa bile geceleri ağlayarak yaşıyorum. Hal böyle olunca sekiz yıldır aseksüelim. Çünkü sekse sadece hislerimle bakamıyorum, spor olsun diye sevişemiyorum. Deniyorum, şu Biscolata adamlarına bakıyorum, merak ediyorum, etmiyorum. Ama bu olmuyor. Yan yana oturduğumda ağzını açtığında entelektüel bilgi arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu